ТОП-5 недорогих шкіл у передмісті Києва. Економимо на фінансах, а не знаннях дитини!

Як зекономити на навчанні, але не нашкодити при цьому дитині? Для мешканців столиці це питання стоїть багато років, а зараз стало гостро! Навчання в приватних закладах обійдеться в чималу суму. А що робити батькам, в яких таких грошей немає?

Щоб допомогти батькам, ми склали рейтинг недорогих шкіл у передмісті Києва. Вибрані навчальні заклади добре підійдуть тим, хто живе далеко від центру, але не хочуть економити на якості освіти.
 

ТОП-5 доступних навчальних закладів у передмісті Києва

1. Бровари. В цьому місті ми вирішили виділити приватну школу «Перспективи». Тут працюють досвідчені та професійні педагоги. Наприклад, діти поглиблено вивчають англійську мову та математику. Вчителі викладають учбовий матеріал як репетитори. В класах невелика кількість дітей: до 10. Тому педагог має змогу приділити увагу кожному. На базі закладу працюють творчі гуртки та англомовний клуб. Вартість та іншу інформацію можна дізнатись за телефоном: +38066-990-36-26 або на сайті.

2. Вишгород. У Вишгороді є непогана Школа «Active School». Заклад цікавий тим, що тут будь-який предмет можна вивчати як інтегрований курс. Active School працює вже 6 років. Окрім стандартних дисциплін, батьки зможуть вибрати для дитини додаткові заняття. Заклад пропонує йогу, хортинг, творчі гуртки, керамічне мистецтво, та інше. Телефон школи: +38073-417-88-56.

3. Ірпінь. В місті Ірпінь багато учбових закладів, що дають якісну освіту дітям. Сьогодні виділимо ліцензовану приватну школу «Limpopo». Заклад почав працювати недавно: з 2016 року. Окрім базових предметів, діти вивчають архітектуру, дизайн та англійську. Англійська мова викладається за Оксфордським підручником. Також є додаткові заняття: хореографія, атлетика, театральне мистецтво. Телефон: +38097-015-30-43.

4. Вишневе. Приватний ліцей «Vivat» має добрі відгуки не тільки в місті, але й в інтернеті. Ліцей навчає дітей за відомою програмою «Інтелект України». Всі класи укомплектовані сучасними мультимедійними дошками. Цікавим є те, що англійську мову тут починають вчити з 1 класу. А ще серед базових предметів можна побачити самооборону. Телефон ліцею: +38050-913-41-11.

5. Бориспіль. Тут знаходиться Бориспільський академічний ліцей імені Анатолія Федорчука. Саме цей ліцей був відкритий в 2019 році. Приватна школа оснащена всім необхідним обладнанням та пропонує посилене вивчення мов. Діти вивчають 3 іноземні мови: німецьку, англійську, французьку. Для фізичного розвитку учнів тут є спортивна та хореографічна зала. Телефон: +38045-954-52-51.
Поділитись на Google Plus

Автор Редактор

0 коментарі:

Дописати коментар