В столичних школах та дитсадках проводять навчання на випадок надзвичайної ситуації - сайт Деснянського району

  Педагогічним колективам та батькам надають покрокові інструкції.У київських школах, дитсадках, медичних закладах та закладах соціального захисту проводяться тематичні навчання із педагогічними колективами, батьками та співробітникми. Їх проводить спеціальний навчально-методичний центр, що створений Держслужбою України з надзвичайних ситуацій та муніципалітетом Києва, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"Розробляються інструкції для різних типів закладів та установ, як діяти, враховуючи специфіку. Ідеться про медичні заклади, школи та дитячі садки, заклади соціального захисту тощо. На кожному з цих об’єктів повинні бути відповідальні особи, які забезпечать виконання інструкцій, забезпечать правильні оповіщення та евакуацію люде", – сказав Петро Пантелеєв.

Також він поінформував, що у Києві вдосконалюється система оповіщення, яка охоплює як окремо персонал міських служб, так і населення. У минулому році розроблено і запроектовано нову систему оповіщення, аналогів якої в Україні немає. На її будівництво виділено з бюджету майже 11 млн грн, пише Darnytskyi.kiev.ua.

«Я переконаний, що виконання цих та інших завдань неможливе, якщо наші зусилля і дії не будуть скоординовані, не буде взаємодії та співпраці. Зараз ми повинні без вагань віддати перевагу інтересам національної безпеки перед усіма іншими інтересами. Лише за таких умов ми впораємося», – зазначив заступник голови КМДА.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар