Чому батьки довіряють приватним ліцеям більше, ніж загальноосвітнім школам?

 Проблема вибору гарного освітнього закладу для дитини є актуальною і на даний момент. На жаль, звичайні загальноосвітні школи не передбачають індивідуальної співпраці з дитиною. Тому батькам все частіше приходиться шукати гідні альтернативи.

Чому приватні школи зараз користуються популярністю серед батьків та учнів?


Приватні школи: головні плюси для дитини

На жаль, загальноосвітні школи не створюють позитивних умов для подальшого розвитку школяра. Це просто не передбачено шкільною програмою, яку затверджує для шкіл МОН України. В програмі покладено вивчення обов’язкових дисциплін, які знадобляться для подальшого вступу до університету.

Приватні школи або ліцеї мають багато переваг і в програмі, і в спрямуванні дитини. В програмі можна побачити навантаження на предмети, які знадобляться в житті: українську та іноземну мову, математику, інформатику та економіку. А самі вчителі мають змогу приділяти кожному учню більше уваги, ніж в звичайній школі.

Суттєвим плюсом можна назвати і невелику завантаженість учнів на уроках. Загалом в приватних закладах кількість учнів в класі сягає не більше 15. Це дає змогу вивчати дітей за принципом «вчитель-репетитор», як це вже роблять в ліцеї «Перспективи». Кожній дитині приділяється максимальна увага, робиться акцент на особисті здібності та вміння, спрямованість на шкільні предмети.

 

Чому  батькам варто обрати приватний заклад для дитини? Розберемо переваги на прикладі ліцею «Перспективи» 

  1. Індивідуальний підхід до кожної дитини. Учні максимально співпрацюють з педагогами. Це дозволяє максимально сконцентрувати увагу на вивченні предмета.
  2. Додаткові заняття з предметів, до яких дитина проявляє хист та має здібності.
  3. Психологічний супровід. З кожним учнем працює шкільний психолог. Це є важливою підтримкою психологічного розвитку дитини та її порозуміння з однолітками. Та дозволяє підтримувати гарні відносини «всередині» класу.
  4. Постійна підтримка з боку вчителів. Поради, настанови, дружні відносини – цього не знайдеш в звичайній школі.
  5. Сучасні методи навчання. Діти мають змогу навчатися за новітніми методиками та технологіями.
  6. Творчі гуртки. Якщо дитина проявляє хист до творчості та має здібності до музики, малювання або дизайну, в ліцеї «Перспективи» подбають про це. Гуртки – це не тільки додаткова освіта, але й чудова можливість знайти своє покликання.

Як новий формат навчання у Броварах показав себе, можна прочитати у цьому матеріалі.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар