«Україна не просто вистояла, Україна перемагає» — головне з брифінгу Подоляка - сайт Деснянського району

 Керівник ОП відзвітував за минулу ніч.Сьогодні вранці, 26 лютого, Керівник Офісу Президента Михайло Подоляк провів брифінг, в ході якого відзвітував про військові події за минулу ніч. За словами посадовця, ЗСУ разом з Нацполіцією повністю контролюють ситуацію на всій території, пише Darnytskyi.kiev.ua.

Південь: потужні бойові дії ідуть в Херсоні, Миколаєві та Одесі. Це напрямок вважається пріоритетним для РФ. Але окупантам там закріпитися не вдалося

До Києва була спроба підтягнути максимальну кількість російської техніки. Ключова ціль Росії — знищення політичного і військового керівництва України. На цей момент у Києві та на околицях ситуація контрольована

Запеклі бої йдуть навколо Маріуполя. Але жодного шансу, що місто буде захоплене — на цей час немає

У багатьох містах України протягом всієї ночі працюють сигнали повітряної тривоги, бо армія РФ використовує артилерію й авіацію, щоб завдавати  прямі удари по містах країни.

"Станом на сьогоднішній ранок маємо більше 3 500 загиблих росіян і маємо трошки менше, на декілька людей, ніж 200 полонених. Жодної тактичної переваги збройні сили РФ не отримали. Це говорить про те, що Україна не просто вистояла, Україна перемагає", - сказав Михайло Подоляк.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар