В Києві зі шлунку 3-річної дитини діставали годинник - сайт Деснянського району

  Хлопчик проковтнув його, коли дивився мультики.Трирічний хлопчик проковтнув годинник: спеціалісти Охматдиту дістали його ендоскопічно без хірургічного втручання.

Малюк дивився мультфільм та бавився з годинником. Під час напруженого моменту хлопчик випадково його проковтнув. Батьки одразу привезли дитину в Охматдит. Команда наших ендоскопістів під керівництвом Dariia Voroniak дістала пристрій за три хвилини без хірургічного втручання, повідомляє Darnytskyi.kiev.ua посиланням на НДСЛ Охматдит.

«Годинник дістали ендоскопічно, без розрізів, завдяки командній роботі анестезіологічної та ендоскопічної бригад. Хлопчик перебував під загальним наркозом з ендотрахеальною інтубацією. Годинник робочий, показував правильний час, навіть перебуваючи у шлунку»,— зазначила завідувачка відділення ендоскопії Дар‘я Вороняк.

Зараз дитина почувається добре та перебуває під наглядом лікарів. За час роботи відділення ендоскопії Охматдиту, це другий випадок, коли маленький пацієнт проковтнув годинник. На цей раз пристрій виявився родинною реліквією, батьки дитини забрали його додому.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар