На вулиці Києва виїхали поліцейські "автомобілі-фантоми": вони фіксуватимуть перевищення швидкості - сайт Деснянського району

  Автівки не матимуть розпізнавальних знаків.Сьогодні, 25 січня, з 8:00 на патрулювання в Києві виїхали поліцейські "автомобілі-фантоми", які приховано фіксуватимуть порушення швидкісного режиму. Поки що таких машин у патрульної поліції лише чотири, але за рік планують купити ще 30.

Повідомляється, що це будуть автомобілі Skoda Kodiaq без розпізнавальних знаків. Але надалі марки автомобілів не називатимуть, щоб повністю зберегти конфіденційність.

Автомобілі мають систему контролю швидкості транспортних засобів. Отже, відбуватиметься зчитування та розпізнавання знаків автівки, що порушила швидкісний режим. Наголошується, що практично всі правопорушення фіксуватимуться в автоматичному режимі без зупинки транспортного засобу. Але за кричущі порушення, такі як, наприклад, водіння у нетверезому вигляді, водіїв зупинятимуть і накладатимуть штрафи на місці, повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на Open.Kyiv.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар