В Києві викрили бордель: під час обшуків знайшли зброю, наркотики і валюту - сайт Деснянського району

  Вартість «розваг» становила від 1500 до 5000 гривень.В Києві викрито злочинну групу, учасники якої організували бізнес з надання сексуальних послуг шляхом експлуатації жінками, які знаходились у скрутному матеріальному становищі. Вартість таких «розваг» становила від 1500 до 5000 гривень.

У ході проведення дев’яти обшуків правоохоронці вилучили речові докази злочинної діяльності: зброю, 45 набоїв, поліетиленові пакети з порошкоподібною речовиною білого кольору, пакет з речовиною рослинного походження, грошові кошти у іноземній та національній валюті, мобільні телефони, комп’ютерне обладнання, банківські картки та чернетки.До складу злочинної групи входило вісім осіб – чоловіки та жінки від 18 до 54 років. Чотирьох фігурантів затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, щодо інших чотирьох збирається доказова база, аби притягнути їх до відповідальності. Фігурантам загрожує до семи років позбавлення волі.

Відносно жінок, які займались проституцією складено десять адміністративних протоколів за статтею 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення – заняття проституцією, повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на Поліцію Києва.


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар