З 11 листопада «євробляхерів», що не розмитнили автівки, штрафуватимуть на місці - сайт Деснянського району

  Сьогодні у водіїв був останній шанс переоформити авто.Відповідно до законів № 1402-IX та № 1403-IX, сьогодні о 00:00 спливає термін дії спрощеної процедури розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, повідомляє Darnytskyi.kiev.ua. Від 11 листопада всіх водіїв, які не захотіли або не встигли розмитнити авто, поліція буде штрафувати на місці на 8 500 грн, а потім передавати дані в митну службу. Митниця може накласти штраф у розмірі 170 тисяч грн за перевищення терміну ввезення.

У середньому вартість розмитнення автівок складає близько півтори тисячі євро. Юрист організації, яка опікується «євробляхами», повідомив, що понад пів мільйона водіїв не встигли розмитнити свої автівки.

«На митній території України знаходилось 750 тисяч автомобілів, за останніми даними розмитнилось близько 60 тисяч», — розповів адвокат Іван Казачук каналу «2+2».

У парламенті запевнили, що ніяких пільгових періодів для власників таких автомобілів застосовуватися більше не буде. Спрощенням регістраційних умов зможуть скористатися лише учасники бойових дій, які перебувають у зоні ООС до 8 лютого 2022 року включно.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар