В Києві пройде благодійний забіг «No Age Run» - сайт Деснянського району

  До участі запрошуються усі бажаючі.У суботу, 2 жовтня, в столиці пройде благодійний забіг без вікових обмежень «No Age Run». Мета забігу – зібрати 1 млн гривень на реконструкцію Центру по догляду за старшими людьми у селі Медвин Київської області. Забіг організовують фандрейзингова платформа Kind Challenge та благодійний фонд «Життєлюб», повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на «ШОТАМ».

«No Age Run – незвичайний забіг. Він об’єднує людей різного віку, інтересів і фізичної підготовки. Організатори запрошують всіх взяти участь у забігу, щоб весело провести час і зробити свій внесок у добру справу.

Щоб долучитись до забігу та допомогти зібрати кошти, потрібно:

- зареєструватись за посиланням;

- сплатити реєстраційний внесок, 90% з якого піде на реконструкцію будинку для Ба і Ді;

обрати дистанцію: 10+1 км, 5+1 км, 2+1 км або 1 км прогулянкову тіндер–дистанцію, на якій потрібно не бігти, а спілкуватись з учасниками. До речі, переможцем у цій категорії стане учасник, який останнім перетне фінішну пряму;

- 2 жовтня вийти на старт у Кіно-Саді в Гідропарку чи здолати свою дистанцію з будь-якої точки світу та отримати свою медаль поштою;

- щоб допомогти ще більше, ви можете додатково збирати кошти на реконструкцію Центру для старших людей (після реєстрації у кожного учасника автоматично формується власна кампанія, де перший внесок – оплата за участь у забігу).

Вартість участі

Для атлетів 60+ передбачена система знижок.

Медаль фінішера отримує кожен учасник, а бігуни із кращим результатом – цінні подарунки від спонсорів заходу. Також ви можете придбати «підвішений» старт, щоб атлети 60+ змогли позмагатись за призові місця.

З 10 вересня вартість участі для індивідуальних учасників – 800 грн. Квиток для атлетів 60+ – 400 грн.

Запрошують також корпоративні команди долучитись до забігу. No Age Run вже підтримали компанії arlsberg та Ernst&Young.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар