В Україні суттєво підвищать стипендії - сайт Деснянського району

  Більші виплати почнуть надходити вже з 1 січня.З 1 січня 2022 року в Україні підвищать стипендії. Про це на засіданні уряду повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише сайт Darnytskyi.kiev.ua.

В установах профтехосвіти стипендії обіцяють збільшити у 2,5 рази, а студентам вишів стипендії підвищать щонайменше у 1,5 рази. За словами прем'єра, таке підвищення проведуть уперше з листопада 2017 року.

Також зазначається, що збільшать і розміри стипендій президента України для переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Нагадаємо, зараз студенти денної форми навчання вишів отримують 1300 гривень стипендії. Відмінники отримують підвищену стипендію, яка становить 1600 гривень. Студенти коледжів і технікумів денної форми навчання отримують 980 гривень виплати. Розмір підвищеної стипендії для них становить 1250 гривень. Студенти профтехучилищ щомісяця отримують 490 грн. Підвищеної стипендії для них немає.
Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар