Потужна злива у Києві затопила дві станції метро і відправила у «плавання» автівки - сайт Деснянського району

  До ліквідації наслідків негоди залучені 50 бригад комунальників.Сьогодні, 19 липня, близько 12:00 на Київ обрушилася потужна злива з градом. За 30 хвилин випало 18 мм опадів, що дорівнює майже тижневій нормі. Внаслідок негоди вулиці в різних районах столиці перетворилися на річки, пише Sviatoshynskyi.com.ua.

Автомобілі затоплені по вікна і буквально пливуть по дорогах. Зафіксовані перші ДТП. Крім того, гроза затопила касові зали двох станцій метро: «Берестейської» та «Академмістечко». Наразі вони закриті для відвідувачів на вхід та вихід. Про відкриття станцій буде повідомлено додатково, пише КП «Київський метрополітен».

На вулиці Архипенка через підтоп в громадському туалеті було заблоковано три людини. На місце прибули рятувальники КАРС і звільнили їх, повідомляє dtp.kiev.ua.До ліквідації наслідків негоди залучені 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання КК «Київавтодор» – загалом 326 працівників шляхово-експлуатаційних підприємств. До роботи задіяна спеціальна техніка – гідромонітори, мулососи, мотопомпи, повідомляє Офіційний портал Києва.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар