Столична влада розробила графік відвідування кладовищ у поминальні дні - сайт Деснянського району

  Також будуть запущені додаткові автобуси.Напередодні поминальних днів столична влада розробила спеціальний графік відвідування кладовищ. Про це під час брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко. Крім того, за словами міського голови, до кладовищ планують запустити додаткові автобуси, графік яких буде оприлюднено пізніше. За дотриманням карантинних обмежень на цвинтарях будуть слідкувати додаткові патрулі Муніципальної охорони і поліції, пише Darnytskyi.kiev.ua.

Графік відвідування кладовищ:

9 травня поминальні дні відбуватимуть на Пирогівському, Корчуватському, Мишоловському, Чапаєвському, Північному, Лісовому, Пуща-Водицькому, Меморіалі на могилі Невідомого солдата в Парку Вічної Слави, Південному, Святошинському, Братському, Михайлівському, Солом’янському, Совському, Шулявському, Військовому, Старообрядному кладовищах, а також на кладовищі Державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника.

10 травня – на Дарницькому, Позняківському, Бортничанському, Вигурівському, Троєщинському, Звіринецькому, Куренівському, Жулянському, Біличанському кладовищах.

11 травня – на Байковому, СКП Київський крематорій, Биківнянському кладовищах.

12 травня – на Міському кладовищі.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар