Глава уряду розповів, як українцям уникнути локдауну

 

     Локдаун не буде запроваджено, поки є альтернатива.Про це під час виступу у Верховній Раді сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє УКРІНФОРМ.

«Рішення про повний локдаун не буде запроваджено до тих пір, поки у нас є альтернатива, але над цією альтернативою треба працювати разом, і досягти хоча б плато і зупинки зростання епідемії», - наголосив глава уряду. Він закликав українців обмежити кількість соціальних контактів і наголосив, що від дотримання правил всім суспільством залежить, чи буде запроваджений більш жорсткий локдаун.

     До слова, Денис Шмигаль наголосив, що карантин вихідного дня дає свої перші результати. «За даними РНБО, активність громадян у великих містах з населенням понад 100 тисяч у суботу знизилася на 18,5%, а в неділю — на 27%. Тобто, люди залишилися вдома. Так само ми бачимо, що на ці вихідні мобільність користувачів була чи не найнижчою з весни, коли діяв жорсткий карантин. Ми закликаємо українців та бізнес дотримуватися всіх правил. Очікуємо, що темпи зростання захворюваності зменшаться приблизно за 2 тижні», - повідомив прем’єр-міністр України.

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар