В Україні запроваджують «карантин вихідного дня»

 

      В Україні запроваджують «карантин вихідного дня» – з 14 листопада до 30 листопада 2020 року. Про це стало відомо з рішення Уряду. Обмеження діятимуть із 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Не працюватимуть заклади харчування (окрім їжі на виніс); усі магазини (окрім продуктових); ТРЦ та розважальні центри; спортзали, басейни, фітнес-центри. Працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні клініки та ветаптеки, автозаправки.

     «Нові обмеження неприємні та болісні для багатьох представників бізнес-спільноти, що зайняті у ресторанній, розважальній та культурній сферах. Уряд готовий підставити плече, аби підтримати наших підприємців під час посиленого карантину вихідного дня, - зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він пообіцяв підприємцям такі програми підтримки:

компенсація частини зарплат робітників у зв’язку з простоєм;

програма портфельних гарантій, яка має запрацювати найближчим часом (до 80% кредиту буде покриватися державою).

можливість застосування механізму визнання «карантину вихідного дня» форс-мажорною обставиною, що ми зараз оговорюємо з Торговельно-промисловою палатою.

продовження реалізації програми доступних кредитів «5-7-9», яка дає змогу отримати кредитні канікули для бізнесу. Тобто мова йде про рефінансування існуючих позик фактично під 0%.

     В Україні станом на 11 листопада виявлено 489 808 випадків COVID-19.  ​​У столиці за минулу добу на коронавірус захворіли ще 965 мешканців. Померли 20 людей. Усього  COVID-19 забрав життя 914 киян.

 

 

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар