У Деснянському районі облаштовано 5 острівців безпеки

 

     В рамках робіт з утримання вулично-дорожньої мережі власними силами КП ШЕУ Деснянського району КК «Київавтодор», облаштовано 5 острівців безпеки: по проспектах Лісовому, 6, Маяковського, 10/87, на вулицях Лифаря, 14, Милославській, 7 Цвєтаєвої, 6, повідомляє сайт Деснянської РДА.

     «Острівці безпеки – додатковий захист пішоходів, адже кількість автомобілів на дорогах постійно зростає. Збільшення кількості острівців безпеки було визначено одним з пріоритетів нинішнього дорожньо-будівельного сезону», – зазначили в КП ШЕУ.

Довідково.

У Києві розпочато облаштування острівців безпеки ще в 2017 році, за рік до введення в дію, восени 2018 року, нових державних будівельних норм щодо проєктування вулиць і доріг, згідно з якими було введено обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих пішохідних переходах через проїжджу частину з 4 та більше смугами руху.

У 2020 році у Києві облаштовано 62 острівця безпеки. У наступному році роботи з підвищення безпеки руху на дорогах, у тому числі облаштування нових острівців безпеки, будуть продовжені.

 


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар