На Лісовому спробували вдруге захопити Олімпійський коледж

 

     Олімпійський коледж імені Піддубного в Києві знову спробували захопити. Про це розповіли в Telegram-каналі «Національний корпус Київ».

     Повідомляється, що учора вранці представники Міністерства освіти, разом з бійцями групи спецпризначення намагалися потрапити в будівлю Олімпійського коледжу імені Піддубного, щоб вилучити деякі документи.

     У будівлю чиновники намагалися проникнути під виглядом перевірки, проте персонал коледжу разом з представниками Національного Корпусу не дав їм це зробити.

Коментар того що відбувалося дав один з викладачів коледжу, майстер спорту Богдан Грицай: «Зігнали сюди багато поліції. Наш трудовий колектив оголосив страйк і відмовився надавати їм будь-які документи».

    Варто відзначити, що це не перша спроба представників влади потрапити в будівлю коледжу. 24 вересня до будівлі Олімпійського коледжу імені Піддубного намагався потрапити ректор університету фізичного розвитку та спорту Євген Імас. Він прибув у супроводі поліції, а також мав при собі рішення від прем'єр міністра Дениса Шмигаля, за допомогою якого хотів приєднати Коледж до свого навчального закладу.

Персонал коледжу і студенти були не згодні з таким рішенням і стали на захист закладу. Основним аргументом уряду для закриття коледжу є брак фінансування. Але за словами викладачів, заклад вже кілька років перебуває на самозабезпеченні.

Врни вважають, що справжня причина спроб приєднати Коледж до університету фізкультури - це гроші. Біля закладу, в парку Кіото, активно ведеться будівництво нового торгового центру. За словами адміністрації коледжу, якщо навчальний заклад ліквідують, то будівництво ТЦ продовжиться на його території.

 


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар