Мешканці Святошинського району за підкуп виборців загрожує до семи років ув’язнення

 

     Сайт Святошинського району в матеріалі «У Святошинському районі затримали 132 виборчих «гастролерів» із Житомирщини», повідомляв про те, що у день голосування, 25 жовтня, правоохоронці встановили факт організованого підвозу громадян із Житомирської області до виборчих дільниць у Святошинському районі столиці.

     Наразі слідчі за погодженням прокуратури перекваліфікували кримінальне провадження з частини 2-ї на ч. 4-ту ст. 160  (Підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму) Кримінального кодексу України.

     В ході проведення першочергових слідчих дій поліцейські встановили, що затримана з липня місця підбирала громадян, з числа мешканців Житомирської області для подальшої участі в голосуванні на місцевих виборах 25 жовтня у Києві. У день голосування у так званих «виборців» жінка зібрала копії паспортів та направилася з ними до столиці двома автобусами. Після голосування за «потрібного кандидата» та політичну силу, проголосувавшим обіцяли виплати по 1000 гривень.

     43-річній мешканці Житомира слідчі повідомили про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України, а суд обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

     Триває досудове розслідування,  в ході якого будуть встановлені усі особи, які причетні до даного злочину.

 


Сайт Святошинського району

http://www.sviatoshynskyi.com.ua/


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар