На Троєщині аферисти розклеюють оголошення про чистку труб

 

      Останнім часом на Троєщині почали з’являтися підозрілі оголошення. На них пропонують провести чистку сифонів і труб, при цьому зі значними знижками. У Керуючій компанії з обслуговування Деснянського району повідомили, що не розміщували оголошень про чистку каналізації. Це й не дивно, адже такі листочки, як правило, розвішують шахраї або квартирні злодії. Їхнє головне завдання – потрапити до квартири. "Всередині квартири люди спочатку її оцінюють, – розповідає експерт з безпеки Руслан Болгов. – Якщо аферистів двоє, то помешкання можна «відпрацювати» одразу: один відволікає господаря, інший робить «ревізію». Якщо грабувати нічого, то злодії можуть просто постукати по трубах і сказати, що все в порядку". Саме тому експерт підкреслює: якщо у квартирі виникають проблеми із каналізацією, потрібно телефонувати до комунальних служб. "Якщо у вас засмітилась каналізація, у нашому підприємстві є послуга прочистка внутрішньобудинкової мережі. Наш тариф, наприклад, 180 грн, який сплачується у безготівковій формі. Власне, кожен ЖЕД надає цю послугу," – зазначає головний інженер КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району» Геннадій Синельник. 

     Про планові роботи мешканців будинку попереджають заздалегідь, разом із часом проведення, контактними телефонами та адресою відповідного ЖЕДу. Що робити, щоб не потрапити на «гачок» шахраїв:

Мати контакти свого ЖЕДу або комунальної служби, щоб дізнатися, чи справді у будинку відбувається певна профілактика.

Вимагати у людини, яка представилася співробітником комунальної служби, відповідне посвідчення.

Перевірити телефон оголошення через Інтернет. Можливо, хтось вже повідомляв про аферистів раніше.

Експерти також наполягають на посиленні відповідальності за таке шахрайство, адже злодії відбуваються лише штрафами, тому це їх не зупиняє, повідомляють «Вартові столиці».

 

 

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар