В Голосіївському районі на припарковані автомобілі впало дерево

 

В столиці сильні пориви вітру знесли дерево, яке впало на припарковані автомобілі. Про це повідомляє «Київ оперативний».

Надзвичайна подія трапилася в Голосіївському районі на вулиці Саксаганського, 51. Зокрема, автомобілі стояли припаркованими біля будинків. В якусь мить зірвався вітер і повалив дерево, яке впало просто на автомобілі. Внаслідок цього одну з машин добряче потрощило.

«Що робити? Куди звертатися за допомогою, чи можлива компенсація?», - цікавляться постраждалі та свідки події.

«Виклик поліції. Фіксація, протокол, фото відео. Запити в Київзеленбуд, в КМДА про балансоутримувача території. Оцінка у сертифікованого експерта пошкоджень. Висновок експерта. Отримання відповідей про бадансоутримувача. Лист-претензія про відшкодування, далі суд», - радить користувач соцмереж Олександр, який вже стикався з подібним.

Ігор переконаний, що горю нічим не завадиш: «Чому вчасно КАСКО не оформив та при штормовому попередженні (а воно було) припаркувававто під деревами?»

«Якщо дерево не аварійне і підлягає знесенню, то все списується на погодні умови. В такому випадку ніякої компенсації не буде. Вся надія на КАСКО, якщо є. Якщо немає, беремо власні гроші і ремонтуємо самостійно», - повідомила киянка Міла.

 


 Сайт Голосіївського району

http://www.holosiiv.com.ua/
Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар