На Лісовому масиві піротехніки вилучили та знешкодили 4 вибухонебезпечних предмети

 

      Минулої доби до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України надійшло три повідомлення про виявлення громадянами боєприпасів часів Другої світової війни.

      Так, у лісах Деснянського району м. Києва на вул. Радистів, вул. Крайній та просп. Лісовому мешканцями столиці виявлено 2 артилерійських снаряди Д-76 мм, 1 артилерійський снаряд Д-122 мм та 1 артилерійський снаряд Д-150 мм.

      Групою піротехнічних робіт Мобільного рятувального центру швидкого реагування виявлені боєприпаси вилучено та знешкоджено на полігоні.

      Всього з початку року на території м. Києва вилучено та знешкоджено 1767 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

      Шановні кияни та гості міста! Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві попереджає, що при виявленні згадок часів минулих війн слід бути вкрай обережними. Перше, що треба зробити – зателефонувати за номером 101 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпайте, не пересувайте, не стукайте по корпусу, не розбирайте вибухонебезпечний предмет.Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар