Як обрати садову лавку

 

Як обрати садову лавку


Щоб обрати лавку для саду, або дачі необхідно звертати увагу на декілько найважливіших факторів. Серед них найголовніші – матеріад, стильове оформлення та конструктивні особливості.

По-перше, садові меблі повинні гармонійно вписуватися у навколишній ландшафт. Бо, якось дивно виглядатиме урбаністична лавка серед саду з огорожами у сільському стилі.

Другим, проте чи не найголовнішим фактором лавки є матеріал з якого овни виготовлені. Дерев’яні лавки хоча й приємні на дотик, не слугуватимуть довго – дерево дуже нестійкий матеріал. Пластикові лави – край неекологічні та досить крихкі. Сталь для лавок – доволі зручний матеріал, проте також не дуже стійкий – метал іржавіє та швитко трачає зовнішню привабливість.

Проте, залишаеться один матеріал достатньо звичний – це бетон. Бетонні лавки чи не найміцніші з тих що існують, при цьому властивості бетону дозволяють реалізувати найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Одними з найдивовижніших типів бетоних лавок – є стилізовані під натуральну деревину. На сьогодні на території України лише декілька виробників виробляють такі лавки. При цьому за своїм зовнішним виглядом вони не відрізняються від дерев’яних, при цьому не тлієть, не іржавіють, екологіно безпечні як для людини, так і для рослин і вони не змінюють свого зовняшнього вигляду протягом десятиліть.

І чи не найважливіше – конструктивні особливості – бетонні лавки так само зручно монтувати, як і лавки з інших матеріалів. Оскільки є і монолітні і збірні з окремих елементів.

 


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар