У Деснянському районі мешкає хлопчик-оркестр

 

     Гру аж на 10 музичних інструментах опанував 12-річний мешканець Деснянського району, учень Дитячої музичної школи № 24, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, Київського Палацу дітей та юнацтва Євгеній Чеславський.

Сьогодні юний музикант вільно володіє грою на фортепіано, електропіаніно, скрипці, акордеоні, електрогітарі, класичній гітарі, сопілці, окарині, цимбалах, домрі-контрабасі.

Це дозволило Євгену Чеславському стати рекордсменом Книги рекордів України  у номінації «Найбільша кількість музичних інструментів, гру на яких засвоїла дитина». Рекорд було зафіксовано 23 серпня 2020-го року у місті Українка на День Державного прапора, де і відбулося вручення диплому юному рекордсмену.

У Євгенія діагноз – аутизм. Цей рекорд є великим досягненням для України та Деснянського району в області мистецької інклюзивної освіти позашкільних закладів освіти та культури.

«Завдяки наполегливій праці вчителів Женя досяг таких результатів. Щиро вдячна кожному з них за мого сина. Також раджу батькам дітей з ментальними порушеннями більше приділяти уваги до їх навчання вдома, де такі діти проводять більшість часу. Використовуйте цей час з максимальною користю для закріплення знань, які дають вчителі, щоб їх робота не була даремною», – говорить мама Євгенія Тетяна Чеславська.

Організатори заходу – Українська міська рада та Азербайджанський культурний центр Мусліма Магомаєва.


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар