Чому завжди проблема двох «Д»

Чому завжди проблема двох «Д»


Найголовніші сучасні проблеми мало чим відрізняються від проблем 100 – 200 річної давнини. І одна з дврх найголовніших – це дороги.

Складається враження, що дороги будують за принципом - заробити якомога більше грошей на квадратному метрі, Можливо це так і є,  але можливо тут впливає друга з цих двох проблем. За досвідом европейських країн, замість асфальту куди вигідніше і практичніше було б використовувати покриття з бетонної бруківки.  Проте, нажаль в нас і чудовий позитивний досвід развинених країни можуть переробити на власний розсуд.

Якщо і укладається бруківка, то замість  якісної тротуарної плитки,  купують дешевшу, яка через рік вся посипиться. Якщо, купують якісну бруківку, то економлять на подушці для дорожнього покриття.

Проте, на щасття, люди, та особливо керівники та чиновники, починають замислюватися над потребою  міняти підхід до справи. Починається залучення професіоналів своєї справи. Хвичайно хочеться сподіватися, що ця тенденція продовжить свій розвиток і ми всі разом створюватиме нове для  кращого – кращого мабутнього та кращого життя й якості власного життя вже зараз.


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар