65 мільйонів гривень на яму в асфальті

 

65 мільйонів гривень на яму в асфальті

 

  

     На Троєщині, як і по всьому Києву, повним ходом йдуть работи з  благоустрою. Співробітники комунальних господарств обіцяють замінити асфальт майже у 100 дворах до кінця року. З міського бюджету на це виділено близко 65 мільйонів гривен.  

     Проте, не зрозуміло скільки коштуватиме подальший ремонт такого покриття і чи виділяться на це кошти. Адже, як показує практика, через півтора – два роки ями в асфальті утворюються навіть на пішохідних доріжкахНе зрозуміло чому ніхто з керівників не замислюється про використання тротуарної плитки. Роботи по її укладанню коштують майже так само, як роботи по якісному вкладанню асфальту. А  високоякісна тротуарна плитка  вітчизняного виробника слугуватиме набагато довше, ніж асфальт.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

1 коментарі:

  1. Яка чудова і надихаюча історія! Я була заміжня сім років без дитини, тому мій чоловік почав вести себе дивно, останнім часом повертався додому, більше не проводив зі мною час і розлучався. Тому я стала дуже сумною і загубилася в житті, тому що лікар сказав мені, що немає способу завагітніти, це дійсно робить життя мені нещасним. поки я не натрапив на друга, який розповів мені про DR ALABA з Інтернету, як він допоміг багатьом жінкам з подібними проблемами, через які я переживаю, тому я зв'язався з ним за адресою: (dralaba3000@gmail.com) і пояснив йому: Він мені все розповів його потрібно було надати, перш ніж він міг накласти заклинання на возз’єднання, щоб повернути мого чоловіка, що я і зробила, і він послав потужну молитву, яку я мала вимовити посеред ночі, коли чинив заклинання кохання. Через 24 години мій єдиний чоловік повернувся до мене і вибачився за все, що він зробив, і сказав, що він повністю готовий підтримати мене у всьому, що я хочу, швидко зателефонуйте Д-ру Алабі і розкажіть йому, що там відбувається. Він також підготував і надіслав мені трав’яний засіб, який, за його словами, вилікує будь-яку небажану хворобу чи інфекцію, які завадили мені завагітніти, а потім проінструктував мене, як використовувати його до зустрічі з чоловіком. Ось після використання цієї місцевої трави та кореня, через кілька тижнів я почала відчувати ознаки вагітності по всьому тілу, я була дійсно вагітна, і я щойно народила хлопчика в 1 місяць. Я присягаю, що весь світ дізнається про Д-ра Алабу за те, що він врятував мої стосунки, і який також дає мені дітей, яких я можу з гордістю називати своїми сьогодні. Для будь-якої жінки, яка вважає це неможливим, ось нагода посміхнутися і принести щастя своїй родині, будь ласка, зв’яжіться з DR ALABA електронною поштою: (dralaba3000@gmail.com). Або WhatsApp/Viber його за номером +1(425) 477-2744, Дійсно, він Бог посланий, щоб привести втрачених коханців і принести вам щастя...

    ВідповістиВидалити