У Деснянському районі пройдуть заходи до Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України

 


Святкові заходи до Дня державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України пройдуть у Деснянському районі.

 

з 21 серпня по 3 вересня 2020-го року проходитиме виставка «Родинний український побут та культура: минуле та майбутнє» (просп. Маяковського, 29, каб. 100,  Центр надання адміністративних послуг Деснянського району м. Києва.

23 серпня 2020-го року о 10:45 – відбудеться урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України (поруч з адміністративною будівлею Деснянської райдержадміністрації по просп. Маяковського, 29).

23 серпня 2020-го року о 10:30 розпочнеться пробіг з Державним Прапором України та державною символікою (від просп. Маяковського, 85 до просп. Маяковського, 29).

24 серпня 2020-го року о 10:30 відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятного знака «На честь борців за свободу та незалежність України» (на розі вул. Бальзака та просп. Шухевича) за участю керівництва Деснянської райдержадміністрації,  установ та організацій району,  представників Спілка ветеранів АТО Деснянського району.

24 серпня 2020-го року о 10:30 біля пам’ятного знака «На честь борців за свободу та незалежність України» (на розі вул. Бальзака та просп. Шухевича) – встановлення  рекорду України на честь святкування Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України – найбільша кількість побажань на рушнику –  символі родинної та національної єдності.

З 22-24 серпня заплановано проведення спортивних заходів: 


🚩 чемпіонат з дворового футболу до Дня незалежності України (Центральна Спортивна Арена Деснянського Району М. Києва);

🚩 чемпіонат з волейболу до Дня незалежності України (Пляж "троещина");

🚩 відкритий чемпіонат Деснянського району м. Києва з настільного тенісу до Дня Державного Прапора України «Kiev Open» (спортивний майданчик ДЦФЗН «Спорт для всіх» по вул. Бальзака, 54А);

🚩 клубний чемпіонат з футболу Деснянського району м. Києва «Кубок Незалежності» (Центральна спортивна арена, вул. Драйзера, 2Б).

З 20 по 26 серпня 2020-го року пройде День інформування  у трудових колективах  підприємств, установ та організацій району з нагоди відзначення 29-ї річниці незалежності України.

Протягом навчального року до Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України у загальноосвітніх навчальних закладах відбудуться заходи  інформаційного, просвітницького та виховного характеру:

🔸 дистанційні виховні години, флешмоби та інформаційні заходи з уроків на тему: «Мої права та обов’язки»  з вихованцями дитячих таборів відпочинку;

🔸 тематичні виставки малюнків та стіннівок: «Незалежність України – історичне завоювання народу», «Краса і велич символів держави»;

🔸 бесіди, виховні години, тематичні конференції, круглі столи присвячені поширенню знань про події та персоналії багатовікової історії українського державотворення, вихованню поваги до державних символів України;

🔸 дослідження в історичних секціях шкільних наукових товариств Малої Академії Наук, присвячених історії здобуття Україною незалежності, видатним історичним особистостям та сучасним діячам українського державотворення, захисникам Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави її європейський вибір;

🔸 виставки та інформаційні стенди, присвячені учасникам бойових дій на Сході України, які відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією.

💥 Комплекс заходів до Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України протягом серпня-вересня буде організовано і у ЦБС Деснянського району м.Києва: 

🚩 тематичний тиждень відеорубрики «Книжковий рейд» ‒ «Це моя Україна!» (Бібліотека ім. Ю. Гагаріна);

🚩  історико-краєзнавча подорож «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо» (Бібліотека імені Олійника);

🚩 історичний перегляд «Живи і міцній, Україна моя» (Бібліотека 151 Бібліотека № 151);

🚩 історичний калейдоскоп «Сьогодні незалежність сонцем світить, дарує мудрість молодим серцям» (Бібліотека № 119);

🚩 майстер-клас «Стильна Незалежність» (Бібліотека імені Гагаріна);

🚩 онлайн вітання, майстер-клас «Держава наша є і вічно буде» (ЦРБ ім. Загребельного);

🚩 інформаційний коктейль (відеоролик) «Миті історії української незалежності» (Бібліотека № 115);

🚩 привітай країну «Феєричне відео привітання» (Бібліотека імені Гагаріна);

🚩 тематичні виставки: «День Незалежності – свято української державності»  (ЦРБ імені Загребельного); інсталяція «Славить державу не влада, славить державу народ!»;  (Бібліотека імені Кучера); «З Днем Незалежності країну вітаємо! Добробуту й миру щиро бажаємо!» (Бібліотека № 1); «Україна у просторі і часі!» (Бібліотека 115 для дітей м. Києва);

🚩 інформаційні години.

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар